GAIA aiRaiR®

Šis modernus latekso čiužinys įneš į Jūsų miegamojo kambarį atsipalaidavimo pojūtį. Visa tai dėl monobloko konstrukcijos – vertikalių ir horizontalių skirtingo kietumo kanalų.
Atskiros čiužinio dalys optimaliai prisitaiko prie kūno formų ir žmogaus svorį tolygiai paskirsto per visą paviršių. Po visą čiužinį išvedžioti vertikalūs ir horizontalūs oro kanalai užtikrina nuolatinę oro cirkuliaciją, temperatūros stabilizavimą ir drėgmės pašalinimą. Čiužinyje iš viso yra 7 ortopedinės zonos, kurios reaguoja į atskirus kiekvieno žmogaus anatominius poreikius. Skylės latekse yra padarytos per visą storį, labai stipriai pagerina oro pralaidumą. Tai idealus čiužinys tiems, kurie rūpinasi savo sveikata ir ieško kūno bei dvasios pusiausvyros. Standartinis čiužinio užvalkalo audinys yra AVALON. Taip pat galima rinktis MORAVIA audinį. GAIA aiRaiR® taps Jūsų draugu miegamajame.

ARTEMIS BIO

Modernus ir ekologiškas latekso čiužinys bus labai patogus ir didesnį kūno svorį turintiems
žmonėms.

Išskirtinis čiužinys yra pagamintas iš biolatekso (natūralus) ir per vidurį dvigubai sustiprintas lanksčiomis kokoso plokštėmis. Šis čiužinys vertinamas dėl didelio lankstumo, pralaidumo orui (atvira porų struktūra ir latekso perforacija), antibakterinių savybių, o dėl elastingumo savybių jis puikiai prisitaiko prie žmogaus kūno formų – tinkamai prilaiko tose vietose, kuriose reikia. Dėl puikių ortopedinių savybių čiužinys puikiai tiks ir ilgą laiką lovoje praleidžiantiems žmonėms. Standartinis čiužinio užvalkalo audinys yra AVALON. Taip pat galima rinktis MORAVIA užvalkalo audinį. ARTEMIS BIO su gamtos prisilietimu užtikrins patogumą bei atsipalaidavimą miegant!

 

MAIA AIR

Naujas revoliucingas gaminys. Naudodami didelio elastingumo putų poliuretaną su sojų aliejaus ekstraktu visą savo patirtį sudėjome į ortopedinį dvipusį čiužinį, skirtą ir ,,jam“ ir ,,jai“.
Čiužinio vidus pagamintas iš atsparaus elastingo putų poliuretano ir 7 dvipusių skirtingo kietumo ortopedinių zonų profi lių. Kiekviena zona užtikrina tinkamą Jūsų nugaros padėtį. Dėl unikalaus „Cut KARDIO“ profi liavimo užtikrinama oro cirkuliacija, nesikaupia drėgmė ir palaikoma tinkama temperatūra. Kiekvienas čiužinio sluoksnis vienas su kitu sujungti nenaudojant klijų. Standartinis čiužinio užvalkalo audinys yra AVALON. Taip pat galima rinktis MORAVIA užvalkalo audinį. MAIA AIR – jokių ribų komfortui ir sveikam miegui!

 

MEDEA PLUS

Prabangus patogų miegą užtikrinantis čiužinys su kintamo aukščio VISCOR putų poliuretanu („tingusis poliuretanas“).
Dėl unikalaus iš „tingaus poliuretano“ pagaminto viršutinio sluoksnio 7 zonų formos čiužinys tolygiai paskirsto svorį atskirose zonose, todėl tai gerai veikia kraujo cirkuliaciją, gerina miego kokybę ir mažina nugaros skausmus. Iš VISCOR putų poliuretano („tingaus poliuretano“) pagamintas viršutinis čiužinio sluoksnis užtikrina komfortą ir puikų kūno palaikymą miegant. Dėl taip vadinamos „užtrauktuko“ formos apatinio sluoksnio čiužinio viduje sukuriama pakankamai
vietos orui cirkuliuoti. Be to, apatinis čiužinio putų poliuretanas yra antibakterinis, turintis Sanitized® sertifi katą, užvalkalo audinys AVALON. Taip pat galima rinktis MORAVIA užvalkalo audinį. MÉDEA PLUS užtikrins didžiausią komfortą.

 

FORTUNA BIO

Iš labai elastingo putų poliuretano su sojų aliejaus ekstraktu pagamintas dvipusis čiužinys.
Čiužinys unikalus tuo, kad galima rinktis kietesnę (violetinis putų poliuretanas) arba minkštesnę (geltonas putų poliuretanas) jo pusę. Speciali dvipusė profi lio forma ( kūbeliai) padalina čiužinį į 7 anatomines zonas, kiek įmanoma geriau prisitaikančias prie atskirų žmogaus kūno vietų. Dėl naudojamo HR SOYA 20 cm putų poliuretano , čiužinys atitinka aukštus ekologiškumo reikalavimus ir gerokai sumažina neigiamą poveikį aplinkai. Dėl atviros porų struktūros aukštos kokybės labai elastingo putų poliuretano užtikrinama optimali oro cirkuliacija. Čiužinys yra elastingas ir labai ilgaamžiškas. Standartinis čiužinio užvalkalo audinys yra AVALON. Taip pat galima rinktis MORAVIA čiužinio užvalkalo audinį. FORTUNA BIO Jumis rūpinsis visą naktį.

 

ANTIGÓNA

Dėl VISCOR putų poliuretano garantuojamas ypatingas komfortas.
Įšilusiam kūnui skleidžiant šilumą, VISCOR putų poliuretanas („tingus poliuretanas“) suminkštėja ir prisitaiko prie kūno formų. Kūnas iš lėto ir maloniai panyra į čiužinį. Dėl lėtai atkuriamos formos užtikrinamas tolygus čiužinio apkrovos paskirstymas viso kūno plote, todėl teigiamai veikiama kraujo cirkuliacija, gerėja miego kokybė ir sumažėja nugaros skausmas. Centrinis atraminis čiužinio sluoksnis pagamintas iš putų poliuretano, turinčio antibakterinę Sanitized® apsaugą. Jis užtikrina stabilumą ir didelį čiužinio oro pralaidumą bei apsaugo nuo nešvarumų. Standartinis čiužinioro užvalkalo audinys yra AVALON. Taip pat galima rinktis MORAVIA užvalkalo audinį. ANTIGÓNA leis atsipalaiduoti visam kūnui!

 

METIS

Unikalus čiužinys su gelinio latekso sluoksniu.
Viršutinis čiužinio sluoksnis pagamintas iš latekso ir gelio dalelių, todėl užtikrina optimalią aplinką Jūsų miegui, o jo vėsinančios savybės vasarą yra ypač unikalios ir mėgiamos. Lateksas žinomas dėl savo antibakterinių savybių ir dėl itin didelio elastingumo, dėl kurio čiužinys puikiai prisitaiko prie kūno linijų. Dėl atviros lateksto porų struktūros ir dvipusės čiužinio vidinės dalies perforacijos užtikrinama oro cirkuliacija ir apsaugoma nuo drėgmės kaupimosi. Didelis latekso tankis užtikrins čiužinio ilgaamžiškumą. Standartinis čiužinio užvalkalo audinys yra AVALON. Taip pat galima rinktis MORAVIA užvalkalo audinį. METIS čiužinys taps svarbia Jūsų gyvenimo dalimi!

 

SENIORA

Ytin elastingas kelių sluoksnių čiužinys su sutvirtintais šonais.
Viršutinis sluoksnis, suskirstytas ,,kūbeliais“, neleidžia susidaryti praguloms, todėl šis čiužinys puikiai tinka prie lovos prikaustytiems ligoniams. Dėl sutvirtintų šonų čiužinys gerokai padidina leistinas apkrovas ir yra atsparesnis (lyginant
su įprastu čiužiniu) sėdėjimo metu paliekamoms deformacijoms. Sudėtingi elementai ir horizontalūs oro kanalai užtikrina
puikią oro cirkuliaciją. Dėl skirtingo kiekvieno sluoksnio tankio ir profi liavimo ,,kubeliais“ čiužinys prisitaiko prie kūno
ir užtikrina patogumą miegant. Standartinis užvalkalo audinys – OLYMPIC.

 

JOLANA

Praktiškas iš aukšto elastingumo HR poliuretano pagamintas kelių sluoksnių čiužinys puikiai tiks alergiškiems žmonėms.
Neklijuotas sumaniai sukurtas čiužinys iš elastingo putų poliuretano HR ir PUR poliuretano tarnauja kaip ideali atrama kūnui. Specialus sluoksnių formavimas ir sujungimas nenaudojant klijų užtikrina puikią oro cirkuliaciją čiužinio viduje ir nesudėtingą priežiūrą bei galimybę valant atskirti atskiras dalis. Atsižvelgus į žmogaus kūno svorį ar norus galima rinktis minkštesniąją arba kietesniąją čiužinio pusę. Standartinis užvalkalo audinys – OLYMPIC.

 

NATALIA

Latekso čiužinys sutvirtintas lanksčiomis kokoso plokštėmis.
Jis ypač vertinamas dėl geros oro cirkuliacijos, antibakteriškumo, kurie neleidžia kauptis drėgmei ir veistis erkėms. Tai tobulai elastingas, optimaliai standus ir formą išlaikantis čiužinys, pagamintas iš padidinto tankio latekso. Visiško atsipalaidavimo miegant ir žvalumo visai dienai užtikrinimo garantija. Dėl puikių ortopedinių savybių čiužinys puikiai tiks ir ilgą laiką lovoje praleidžiantiems žmonėms. Standartinis užvalkalo audinys – OLYMPIC.

 

EURIDIKA

Patogus kelių sluoksnių čiužinys su VISCOR putų poliuretano („tingus poliuretanas“) sluoksniu.
Dėl VISCOR putų poliuretano („tingaus poliuretano“) juntamas lėto panirimo jausmas, patogumas gulint optimalioje
padėtyje ir svorio pasiskirstymas per visą čiužinio plotą. Miego metu banguota forma gerina kraujo cirkuliaciją, masažuoja.
Vidinis sluoksnis surenka sugertą prakaitą ir užtikrina tinkamą čiužinio vėdinimą. Iš kokybiškų PUR putų pagaminta apatinė čiužinio pusė sustiprina čiužinį. Standartinis užvalkalo audinys – OLYMPIC.

 

DANAÉ

Miego prabangą garantuojantis, dvipusis, skirtingo kietumo 18cm aukščio čiužinys . Tai DANAÉ.
Išskirtinis HR poliuretano elastingumas, standumas ir tvirta laikančioji konstrukcija, kuri kartu su PUR poliuretanu garantuoja patogumą miegant įvairių poreikių turintiems žmonėms. Speciali dvipusė formą čiužinio vidų padalina į 7 anatomines zonas, todėl kiekvienai kūno daliai užtikrinamas optimalus kietumas. Standartinis užvalkalo audinys OLYMPIC čiužiniui DANAÉ tinka ne tik aktyviems žmonėms, bet ir visiems tiems, kurie ieško komforto.

 

AURORA

Unikalus latekso čiužinys su 7 anatominėmis zonomis.
Ideali medžiaga savo sveikata ir kūno bei dvasios pusiausvyra besirūpinantiems žmonėms. Tai puiki priemonė poilsiui ir jėgų atgavimui po visos dienos darbų. Išskirtinis lankstus antibakterinis čiužinio branduolys prisitaiko ir tinkamai prilaiko kūno dalis. Čiužinys išsiskiria abipusiu monobloko zonavimu, išskirtiniu stabilumu ir puikia vėdinimo sistema. Čiužinį galima dėti ant iš lamelių pagaminto pagrindo. Dėl puikių ortopedinių savybių čiužinys puikiai tiks ir prie lovos prikaustytiems ligoniams. Standartinis čiužinio užvalkalo audinys – OLYMPIC.

 

ZLATA PLUS

Klasikinis ,,kišeninių“ spyruoklinių čiužinys.
Čiužinio viduje išdėstytos spyruoklės yra įsiūtos į atskirus medžiaginius maišelius. Dėl to kiekviena spyruoklė gali veikti
atskirai – dinamiškai prisitaikyti prie atskirų kūno dalių formų ir svorio bei užtikrinti optimalų kūno svorio paskirstymą. Naudojamos 5 zonų profi liuotos plokštės, pagamintos iš aukštos kokybės PUR poliuretano. Čiužinį reikia dėti ant pralaidaus pakloto arba iš lygiagrečių lentelių pagaminto lovos pagrindo. Standartinis užvalkalo audinys – ALOE VERA.

 

NORKA PLUS

Dėl savo standumo ir unikalios konstrukcijos  čiužinį dažnai renkasi jaunimas.
Vidus yra sustiprintas 8 cm plokšte, pagamintomis iš klijuoto antrinio  poliuretano (RE putų poliuretanas). Šios plokštės dedamos tarp aukštos kokybės PUR poliuretano sluoksnių. Vidinė sluoksnių forma užtikrina optimalią oro cirkuliaciją. Čiužinys vertinamas dėl subalansuoto praktiškų savybių derinio. Jis skirtas tiems, kuriems patinka kietesnės lovos. Standartinis užvalkalo audinys – ALOE VERA. NORKA PLUS reiškia tvirtumą.

 

MIMI

Prabangus putų poliuretano čiužinys kūdikiams.
Čiužinio viduje naudojamos specialus tamprus HR putų poliuretanas. Jo tankis yra 40 kg/m3 . Branduolys sukuria pakankamą standumą bei tinkamą pagrindą besiformuojančiam kūdikio stuburui. Dėl tinkamo čiužinio paviršiaus bangelių profi lio, pagerinama kraujo cirkuliaciją. Čiužinio užvalkalo audinys atitinka VOC emisijos ribas, taikomas gyvenamosiose
patalpose naudojamoms medžiagoms, o taip pat atitinka netoksiškumo reikalavimus pagal „Öko-Tex 100“ standarto I klasės reikalavimus (tinkamumas vaikams iki 3 metų amžiaus). Standartinis užvalkalo audinys – MIRABELLA, papildomas užvalkalo audinys – JABA PUR.

 

BABY

Putų poliuretano čiužinys kūdikiams.
Klasikinis sprendimas sveikam ir ramiam mažylių miegui. Čiužinio viduje panaudota vientisas paminkštintas kokybiškas putų poliuretanas (PUR 25 kg/m3). Čiužinio užvalkalo audinys atitinka VOC emisijos ribas, taikomas gyvenamosiose patalpose naudojamoms medžiagoms, o taip pat atitinka netoksiškumo reikalavimus pagal „Öko-Tex 100“ standarto I klasės reikalavimus (tinkamumas vaikams iki 3 metų amžiaus). Standartinis užvalkalo audinys – MIRABELLA, papildomas užvalkalo audinys – JABA PUR.

 

UŽVALAKALAI:

MORAVIA

Užvalkalo audinys MORAVIA pagamintas iš išskirtinio megzto audinio, kurio sudėtyje yra didelis kiekis natūralios viskozės. Jis labai minkštas ir maloniai glotnus, todėl jį naudojame prabangios linijos čiužiniams gaminti. Iš spygliuočių medžių gautos celiuliozės gaminama natūrali viskozė suteikia audiniui pralaidumo, todėl drėgmė puikiai pašalinama ir  sukuriamas optimalus mikroklimatas sveikam miegui. Čiužinio užvalkalo audinys MORAVIA užtikrins visiškos prabangos pojūtį. Perdygsniuota su PES sluoksniu 400 g/m2, galima skalbti iki 60 °C. Aktyvi antibakterinė apasauga AEGISTM pasižymi aktyvių dalelių ,,prikibimu‘‘ prie audinio pluošto. Bet kokiam mikroorganizmui susidūrus su AEGISTM dalelėmis,
ląstelės membrana yra suardoma ir sunaikinama. AEGISTM technologija efektyviai užkerta kelią erkėms, pelėsiui bei grybeliui ir kartu nepadidina šių mikroorganizmų atsparumo. Aktyviosios dalelės yra atsparios pakartotiniam plovimui, jos yra nelaidžios vandeniui ir nepatenka į aplinką.

Audinio sudėtis:
60% poliesteris
37% viskozė
2% poliamidai
1% elastanas

AVALON

Šio užvalkalo audinio gamyboje naudojamos sidabro mikrodalelės, pagerinančios lovos higieną. Ši SILVERGUARD®
technologija yra užregistruota kaip neprilygstama antibakterinė apsauga. Sidabro jonai (Ag+) saugo audinį nuo mikroorganizmų ir neleidžia jiems daugintis natūraliu būdu. Sąlyčio su oda metu užtikrinama natūrali pusiausvyra, o mikrobiologinis poveikis daromas tik audinio paviršiuje. Šio audinio sudėtyje taip pat yra natūralaus viskozės pluošto, kuris modernaus dizaino dėka padaro jį prabangiu. Šis užvalkalo audinys užtikrina absoliučią švarą ir komfortą. Perdygsniuota su PES sluoksniu 320 g/m2, galima skalbti iki 60 °C.

Audinio sudėtis:
74% poliesteris
26% viskozė

OLYMPIC

Čiužinio užvalkalo audinys OLYMPIC – tai elegantiško dizaino ir nuo nepageidaujamo mikroorganizmų poveikio saugančios antibakterinės apsaugos SANITIZED® derinys. Audinį nesunku prižiūrėti, jame nesiveisia erkės, be to jis yra gražus ir malonus liesti. Perdygsniuota su PES sluoksniu 320 g/m2, galima skalbti iki 60 °C.

Audinio sudėtis:
100% poliesteris

ALOE VERA

Čiužinio užvalkalo audinys su ALOE VERA antibakterine apsauga yra labai praktiškas skalbti, todėl užtikrinama lovos
higiena. Šis audinys niekada Jūsų nenuvils ir užtikrins komfortą bei sveiką miegą. ALOE VERA yra labai paprastas
sprendimas kiekvienam – ypač mažiems vaikams ir pagyvenusiems žmonėms, kuriems reikia užtikrinti geresnę higieną.
ALOE VERA yra tiesiog būtinybė. Perdygsniuota su PES sluoksniu 150 g/m2, galima skalbti iki 60 °C.

Audinio sudėtis:
100% poliesteris

JABA PUR

Specialus kūdikiams skirtas audinys su PUR membrana. Modernus audinys su PUR membrana yra nepralaidus vandeniui
iš išorės ir kartu labai laidus orui iš vidaus. Šis audinys užtikrina puikią oro cirkuliaciją čiužinio viduje ir neleidžia į vidų įsigerti skysčiams (labai atsparus prakaitui bei šlapimui). Membrana pagaminta nenaudojant PVC ir atitinka griežčiausius
higienos reikalavimus. Galima skalbti iki 60 °C.

Audinio sudėtis:
62% poliesteris
38% viskozė
+ PUR membrána

MIRABELLA

Tradicinis austinis audinys su vaikiškais motyvais. Natūralią medžiagą lengva prižiūrėti ir ji gerai sugeria drėgmę. Galima
skalbti iki 60 °C.

Audinio sudėtis:
60% poliesteris
37% viskozė
2% poliamidai
1% elastanas