ANTČIUŽINYS PUR

Antčiužinys skirtas didesniam patogumui ir čiužinio higienai užtikrinti.
Vidinis sluoksnis iš kokybiško putų poliuretano PUR . Teisingos formos profi lis , pagerina odos kraujo apytaką miegant ir leidžia pailsėti po sunkios dienos. Profi lis pagerina kraujo apykaitą,  masažuoja, pagerina horizontalią ventiliaciją. Galima rinktis vieną iš dviejų aukščių – 4 ir 6 cm Užvalkalo audinys LUREX su gumomis kampuose.

ANTČIUŽIUŽINYS VISCO

Antčiužinys skirtas didesniam patogumui ir čiužinio higienai užtikrinti.
Iš viskoelastinio putų poliuretano („tingaus poliuretano“) pagaminta vidinis sluoksnis su unikalaus ir teisingo profi lio paviršiumi suteikia panirimo pojūtį, leidžia patogiai atsigulti optimalioje padėtyje ir tinkamai paskirsto kūno svorį per visą čiužinio plotą. Profi lis pagerina kraujo apykaitą, masažuoja, pagerina horizontalią ventiliaciją. Galima rinktis vieną iš dviejų aukščių – 4 ir 6 cm. Užvalkalo audinys LUREX su gumomis kampuose.

UŽVALAKALAI LUREX

Paprasta elegancija – tai užvalkalo audinys LUREX. Minimalistiškas dizainas su sidabriniais taškeliais ir antibakterine apsauga sidabru. Audinį lengva prižiūrėti ir valyti lyginant su medvilne. Jame nesidaugina erkės ir jis yra labai minkštas. Populiarius antčiužinius dengiame LUREX užvalkalo audiniu. gumelės kampuose, kad būtų lengviau pritvirtinti, galima skalbti iki 60 °C.

Audinio sudėtis:
100% poliesteris